Jest jeszcze jedna niezwykła korzyść ze współpracy z nami. Osoba, która przygotuje dla Państwa ofertę, z którą dojdą Państwo do porozumienia, będzie osobiście dostarczała owoce i warzywa do Państwa firmy we Wrocławiu i Zielonej Górze. U nas nie ma osoby incognito czy głosu z drugiej strony słuchawki. Jesteśmy z Wami "face to face", co oznacza, że w każdej sytuacji jest możliwa natychmiastowa reakcja.

Nasza Unikalna Bliskość

Nie jesteśmy liderem, nie szczycimy się tytułem numer jeden, ani nie obsługujemy całej Polski. Nie mamy miliona firm na koncie, setek pięknych pojazdów, magazynów i chłodni. Nie będziemy się tutaj chwalić, jak wielkie mamy doświadczenie i wiedzę.

Jednak jedno jest pewne:

Owoce, które trafią do Państwa firmy, są zakupione w tym samym dniu i pochodzą z lokalnych upraw.*

Pan Owoc to Twój lokalny dostawca owoców do biura.


*Oczywiście, owoce egzotyczne nie rosną w okolicach Wrocławia, dlatego każdego ranka, starannie wybieramy je u renomowanych importerów.

Nasza Charytatywna Misja
W naszej firmie nie tylko dbamy o smak i zdrowie Twoich pracowników, ale również angażujemy się w działania na rzecz społeczności. W dniu Dziecka charytatywnie dostarczyliśmy owoce, płatki do mleka i napoje owsiane do kliniki dla dzieci chorych na raka, wspierając Fundację Cancer Fighters.

O Nas – Pan Owoc

Firma:
Twój e-mail:
Telefon:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Skontaktuj się:

Pan Owoc dostarcza świeże owoce do biura

kontakt@panowoc.pl
 

tel. 600 080 885

 @ 2024 www.panowoc.pl